اجتماعی

فرودگاه کاشان هیچ وقت تعطیل نمی شود

۰ 24
فرودگاه کاشان، که با عزم و اراده مردمی در کاشان و با همت مسئولین وقت تحت عنوان ترمینال مسافربری شهید مهندس مصطفی احمدی روشن و با اذن پدر آن بزرگوار افتتاح شد در فراز و نشیب های متمادی سعی كرده حیات پروازی خود را با همه کمبودها، بی مهری ها و حتی سادگی و فشارهای مالی بر خود و همکاران ساعی آن حفظ کند.

مدیریت پرتلاش آن قطعا هنگامی خواهد توانست این راه مهم را به سرانجام يرساند که پشتوانه شهردار که خوشبختانه از نخستین حامیان آن است به همراه اعضاي شوراي شهر را به همراه داشته باشد.

 بدون شک تا بحال نیز بر این عظم بی نظیر توانسته بر صعود خود راست قامتانه بایستد و گه گاهی بر ایر لاینی بتازد و توقع ناچیز مردم را پاسخگو باشد.

فرودگاه کاشان بیش از این به پشتوانه مجموعه های خدماتی مسافری نیازمند است تا با تلاشی بیش از گذشته بتواند در گسترش و بهبود وضع فعلی بیافزاید.

 از سویی رسانه که خود را از عاملان توزیع خبر و محصولات آن می دانند نیز در این مهم شریک  است به ويژه اينكه فضاهایی که امروزه در قالب مجاز نشر دهنده اخبار هستند.

 لذا گمان می رود در ارائه اخبار و یا پیام های های امید دهنده، برای مردم این مهم است که بدانند فرودگاه کاشان هیچ وقت تعطیل نمی شود.

 بنابراين در نشر و بیان اخبار و گفتار برای تک تک آورده های شهرمان سعی كنيم آدمی مثبت و دوراندیش باشیم. 

مطالب مرتبط

گذاشتن یک دیدگاه

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد *

آخرین اخبار