اجتماعی

شهردار برزک استعفا داد

۰ 56
به گزارش  پورتال خبري كاشان به نقل از روابط عمومی شهرداری برزك، غلامرضا صباغیان  رييس شوراي اسلامي شهر برزك با اعلام اين خبر، گفت: مهندس مسعود رضا فلاح  23 فروردین 1397 داوطلبانه و بنا به درخواست خود استعفا كرد که این استعفا در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر در 26 فروردین مطرح و با توجه به تاکید شهردار محترم مبنی بر استعفا، ، استعفای ایشان  مورد قبول اعضای شورای اسلامی شهر قرار گرفت.

ريیس شورای اسلامی شهر برزک گفت: تا  انجام سیر مراحل قانونی معرفی و شروع به کار شهردار جدید  آقای حسین عبدی برزکی با حفظ سمت در مسوولیت امور مالی شهرداری به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد.

صباغیان گفت: مسعود رضا فلاح در مدت تصدی خود در سمت شهردار برزک به مردم خدمت خالصانه کرد و با تلاش های بی وقفه جهادی و شبانه روزی خود و مجموعه زحمت کش شهرداری خدمات ماندگاری را برای این شهر انجام داد.

وی تصریح کرد: با پایان یافتن دوره خدمت چهار ساله چهارمین دوره شورای اسلامی شهر و آغاز به کار منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر برزک،در دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر در تاریخ اول شهریور 1396 مهندس مسعود رضا فلاح با 5 رأی شورا به عنوان شهردار برزک درسمت خود ابقاء شد و تاکنون در این شهر فعالیت داشت.

گفتنی است مهندس مسعود رضا فلاح که از آذرماه 1394 در سمت شهردار برزک مشغول به فعالیت بود با 29 ماه خدمت رسانی به مردم در فروردین ماه 1397 از سمت شهرداری استعفا نمود.

مطالب مرتبط

گذاشتن یک دیدگاه

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد *

آخرین اخبار