اجتماعی

ساداتی نژاد: کار من نظارت بر مدیران است نه جابجایی آن‌ها

۰ 7

کاشان نیوز: نماینده دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل، در یک جلسه که سایت خبری ربیع و اصفهان امروز به‌عنوان نشست خبری از آن یادکردند و درحالی‌که از قبل اطلاع‌رسانی نشده بود مطالبی را منتشر کردند.
سایت‌های خبری اصفهان امروز و پرتال خبری کاشان به نقل از سید جواد ساداتی نژاد نوشتند:

تلگرام یک بحث امنیتی نیست بلکه بحث اقتصادی است!
موضوع بحث تلگرام یک بحث روز شده است ما فکر می‌کنیم تلگرام یک بحث امنیتی است درصورتی‌که بحث اقتصادی است. تلگرام یک اولویت است چون بحث اقتصادی در آن مطرح است. چرا تلگرام به ما رایگان داده می‌شود، چون ۴۰ میلیون عضو هستند و هرکسی کاری قرار است انجام دهد از طریق تلگرام این کار انجام می‌شود لذا عاقلانه نیست یک کشور چنین ظرفیت و اختیاری را در جلو کسی قرار دهد که نمی‌شناسد. وقتی جرمی در تلگرام برای یک ایرانی اتفاق بیفتد به دادگاه رفته و شاکی می‌شود بعد باید به سراغ چه کسی رفت این سرور دست کیست؟ بستن تلگرام یعنی صیانت از اقتصاد ایرانی.

جاده برزک-گلپایگان محوری فوق‌العاده امن و گردشگری است!
نماینده مردم شهرستان کاشان و آران و بیدگل در خصوص جاده حرم تا حرم به خبرنگاران گفت: ردیف تلفیقی کاشان، اردهال، جمکران، برزک ورکان و موته به جاده برزک و گلپایگان که محور فوق‌العاده امن و گردشگری است و از طرف دیگر به قم متصل می‌شود که یک مسیر گردشگری می‌باشد و از آن‌طرف به قم که کاملاً زیارتی و گردشگری است و این یک محور اقتصادی پرقدرت در آینده می‌باشد.

کار من نظارت بر مدیران است نه جابجایی آن‌ها/ما انتظار داشتیم رئیس آموزش‌وپرورش کاشان تا روز معلم انتخاب شود
ساداتی نژاد در پاسخ به سؤالی که پرسیده شد شما در ضعف مدیریت و جابجایی مدیران چه کمکی کردید اظهار داشتند: که جابجای مدیران بر عهده نماینده نیست کار نظارت بر یک مدیر بر عهده من است و اگر کار مدیری درست نباشد به بخش‌های مربوطه گزارش می‌دهم و از بخش مربوطه پیگیری می‌کنم که قاعدتاً آموزش‌وپرورش این‌قدر نقش مهمی دارد که باید ریشه داشته باشد و بودن یک ریشه برای انجام یک مجموعه بسیار مهم و دارای اهمیت است و ما انتظار داشتیم تا قبل از روز معلم رئیس این اداره انتخاب شود که متأسفانه هنوز تعیین نشده است.

خرید کالای ایرانی حتی کالای بدون کیفیت بخرید تا کیفیت آن افزایش داده شود.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از وزیر آموزش‌وپرورش خواست در حوزه خرید کالای ایرانی هم در متون درسی و هم آموزش ویژه به معلمان از مهدکودک تا سطوح بالا اهتمام ویژه داشته باشد تا نسل آینده کشور را به‌گونه‌ای آموزش و تربیت کنیم که نسبت به خرید کالای ایرانی حتی کالای بدون کیفیت با این هدف که کالای ایرانی را می‌خرم تا هم کالای ایرانی بماند و هم کیفیت آن افزایش داده شود.

مطالب مرتبط

گذاشتن یک دیدگاه

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد *

آخرین اخبار