اجتماعی

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان تکذیب کرد

۰ 3
به گزارش پورتال خبري كاشان روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي كاشان در ايميل گروهي  خود به رسانه ها خبر تعطیلی اورژانس های مرکزی و گلابچی را كه پورتال خبري كاشان منتشر كرده بود تكذيب كرد.

اين روابط عمومي اعلام كرد: در پی انتشار خبری در رسانه ها در این زمینه مسئولین دانشگاه اعلام کردند این خبر صحت ندارد و این مراکز کماکان آماده پذیرش و ارائه خدمت به مراجعین می باشند.

پورتال خبري كاشان ضمن تقدير از پاسخگو بودن روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي كاشان ذكر چند نكته را ضروري مي داند.

۱- اگر اين خبر صحت نداشت رييس دانشگاه علوم پزشكي كاشان بايد آن را تكذيب و اگر ابهامي در رابطه با انتقال فعاليت هاي اين دو مركز  به اورژانس شهيد بهشتي وجود داشت و  برنامه اي در آينده در دستور كار بود اعلام مي كرد.

2- خبر مذكور از سوي پورتال خبري كاشان منتشر شده  بود و روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي كاشان به جاي تكذيبيه به تمامي رسانه ها، تنها به رسانه اي كه خبر را منتشر كرده بود تكذيبيه را ارسال مي كرد و رسانه مذكور نيز طبق قانون مطبوعات خود اقدام به انتشار تكذيبيه مي كرد.

3- باز هم از پاسخگو بودن روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تقدير و تشكر مي شود و اميدواريم اين فتح بابي باشد براي همه روابط عمومي هاي شهرستان تا پاسخگوي رسانه باشند. 

مطالب مرتبط

گذاشتن یک دیدگاه

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد *

آخرین اخبار