اجتماعی

زنان و مردان کاشان در بام شهر به تماشای بازی ایران-اسپانیا نشستند

۰ 14

کاشان نیوز: پخش هم‌زمان فوتبال ایران -اسپانیا در بام‌شهر کاشان با حضور خانواده‌های کاشانی و علاقه‌مندان به فوتبال با جمعیتی نزدیک به دو برابر گنجایش محل نمایش بازی انجام شد.
حضور پررنگ و وزین زنان و دختران علاقه‌مند به فوتبال در کنار مردان و پسرانی که با شور و شوق به تماشای این نمایش آمده بودند و فضای دیدنی و متین فراهم کرده بودند، نشان از غلط بودن نظریه مخالفت با حضور زنان در ورزشگاه‌ها را به نمایش گذاشت.
استقبال از تماشای بازی در فضایی عمومی آن‌چنان بود که محل نمایش نیم ساعت قبل از بازی پر شد و عده‌ای به خانه‌هایشان برگشتند.
این بازی که به گزارش خبرگزاری رویترز گل اسپانیا را ناشی از «بخت و اقبال» خوانده است در دقیقه ۴۵ با گل دیگو کاستا آن‌هم درحالی‌که رامین رضائیان قصد داشت توپ را از محوطه جریمه دور کند که توپ به پای کاستا خورد و وارد دروازه ایران شد به نفع تیم اسپانیا به پایان رسید.
ایران نیز با ضربه سعید عزت اللهی به گل رسید ولی داور آرژانتینی به دلیل آفساید آن را مردود اعلام کرد. این تصمیم پس از ویدئو چک صحنه گل ایران گرفته شد.
نیمه اول دیدار تیم‌های ملی ایران و اسپانیا با دفاع همه‌جانبه ملی‌پوشان ایرانی و ناکامی اسپانیا در خلق موقعیت جدی، بدون گل به پایان رسید.

عکس: مهدی عرشی

 

مطالب مرتبط

گذاشتن یک دیدگاه

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد *

آخرین اخبار