حوادث

آتش نشانان کاشان کار گر چاه کن افغاتی را نجات دادند

۰ 4
  مشروح
خبر
  
 

یک‌شنبه 3 تیر 1397 – 55 : 13

نویسنده : محمد ملك آبادي

کد خبر : ۲۱۰۰۶

۱۳۳ بازدید

  آتش نشانان كاشان كار گر چاه كن افغاتي را نجات دادند

مدير روابط عمومی سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري کاشان گفت: چاه کن افغانی 35 ساله که در ته چاه 23متری گرفتار شده بود، توسط آتش نشانان نجات پیدا کرد.

 

به گزارش پورتال خبري كاشان روح الله فدایی مدير روابط عمومي شازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري كاشان گفت: به دنبال تماس با سامانه ۱۲۵ در ساعت ۲۲:۲۹ شنبه شب دوم تیرماه سال جاری مبنی بر وقوع حادثه چاهی در خیابان آیت اله سعیدی، تیم امداد ونجات ایستگاه شماره چهار این سازمان به محل اعزام و با تجهیزات مربوطه اقدام به خروج فرد نمودند.

وي افزود: این حادثه  بر اثر  نقص فنی بالابر و پارگی سیم بکسل ایجاد شده و منجر به سقوط  سطل حامل خاک   به درون چاه می شود اما خوشبختانه با چاه کن برخورد نمی کند و  آتش نشانان براي  جلوگیری از  مصدومیت  كارگر چاه كن به دليل  کمبود هوا و دم زدگی سریعا چاه کن را که دچار استرس شده بود خارج كردند.

فدايي به همشهريان كاشاني توصيه كرد در مواقع بروز اینگونه حوادث  از تجمع و ازدحام در محیط حادثه  مخصوصا حریم چاه ها و گودال ها جدا خودداری نموده و مامورین امداد ونجات سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی را درانجام وظایف خود یاری كنند. 

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی پورتال خبری کاشان اینجا کلیک کنید.

امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع “پورتال خبری كاشان” مجاز است.

مطالب مرتبط

گذاشتن یک دیدگاه

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد *

آخرین اخبار